واحد بافت پارچه

 

واحد بافندگی شرکت تولیدی صنعتی ترومل، اولین واحد به بهره برداری رسیده این شرکت در سال ۱۳۷۱ بوده که با واردات ماشین آلات بافندگی مجهز از برند Mayer فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پارچه‌های گرد باف آغاز نمود و امروز با ظرفیت تولید ۵ تن در روز ارائه کننده‌ی یکی از با کیفیت‌ترین پارچه‌های موجود در بازار به مشتریان محترم می‌باشد. محصولات تولیدی این واحد، به صورت خام و یا رنگ و چاپ شده در واحدهای دیگر این شرکت قابل ارائه می‌باشند.

واحد بافت پارچه شرکت تولیدی و صنعتی ترومل
واحد رنگرزی پارچه شرکت تولیدی و صنعتی ترومل

واحد رنگرزی پارچه

 

واحد رنگرزی شرکت تولیدی صنعتی ترومل، مجهز به پیشرفته‌ترین ماشین آلات رنگرزی از کمپانی Tiss می‌باشد که با بهره‌گیری از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد رنگزا و افزودنی‌های رنگ وارداتی از شناخته شده‌ترین کمپانی‌های تولید رنگ و مواد شیمیایی با ظرفیت ۱،۲۰۰ تن در روز به فعالیت خود ادامه داده و قادر به رنگرزی انواع پارچه در طیف وسیعی از شیدهای رنگی با تضمین یکنواختی رنگ در پارچه‌ها به درخواست مشتریان محترم می‌باشد. علاوه بر این، واحد رنگرزی این شرکت توانایی رنگرزی نخ خام پنبه‌ای بنا به سفارش را داشته و برای این امر نیز از به روز ترین تکنولوژی‌های رنگرزی بهره می‌برد.

واحد چاپ پارچه

 

واحد چاپ پارچه شرکت تولیدی صنعتی ترومل، با بهره‌گیری از تکنولوژی کمپانی Rejyani قابلیت چاپ با هر چهار تکنیک راکتیو، دیسپرس، برداشت و پیگمنت بر روی انواع پارچه در ۸ رنگ به روش‌های روتاری به ظرفیت ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ متر و تخت با ظرفیت ۵۰۰،۰۰۰ متر مربع در سال را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است مواد شیمیایی و رنگ‌های مورد استفاده در این واحد از بهترین مواد موجود در بازار و همگی وارداتی بوده و کیفیت چاپ و زیر دست نهایی پارچه‌ها کاملاً تضمین شده می‌باشند. آزمایشگاه تخصصی چاپ، عکاسی و شابلون سازی، رنگ‌سازی، فیکسه‌ی بخار و کنترل و طاقه پیچی دیگر قسمت‌های واحد چاپ کارخانه ترومل هستند. نهایتاً، فرآیند چاپ در این واحد به قسمت استنتر منتهی می‌شود که در این قسمت پارچه‌های عرض باز با طول و عرض و متراژ مورد نظر تثبیت شده و این عملیات باعث افزایش شفافیت، ریزش مطلوب و کیفیت بهتر پارچه‌ها می‌شود. همچنین واحد چاپ شرکت ترومل توانایی پیاده‌سازی کلیه طرح‌های مورد درخواست مشتریان محترم بر روی پارچه‌ها و تضمین تحویل طرح نهایی مطابق طرح درخواستی را داشته و در کنار این مسأله، امکان پذیرش سفارش به صورت کارمزدی در صورت تمایل مشتریان نیز موجود می‌باشد.

واحد چاپ پارچه شرکت تولیدی و صنعتی ترومل
واحد تکمیل پارچه شرکت تولیدی و صنعتی ترومل

واحد تکمیل پارچه

 

واحد تکمیل پارچه شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، مجهز به جدیدترین تکنولوژی‌های تکمیل از کمپانی بوده و قابلیت تکمیل پارچه‌ها با تکنیک‌های کامپکت بغل باز، کامپکت بغل بسته، خازنی و شیرینگ را دارد. این شرکت کلیه سفارشات مربوط به تکمیل پارچه، هم به صورت تأمین پارچه از شرکت ترومل و هم کارمزدی را قبول و طبق درخواست مشتریان محترم به صورت تکمیل شده تحویل می‌نماید. دستگاه تاب باز کن در سالن تکمیل برطرف کننده تاب پارچه‌ها و ایجاد نرمی و لطافت و فرم‌دهی بهتر به پارچه‌ها می‌شود.  این واحد، با بهره‌گیری از تکنولوژی ماشین‌های تنظیم عرض پارچه، کالندر، خارزنی، سمباده زنی، شیرینگ، و انجام عملیات تکمیلی آنتی باکتریال، ضد آب، ضد آتش جهت پارچه‌های خاص آمادگی ارائه خدمات مورد نظر مشتریان محترم را دارا می‌باشد. میز ناظر (میز نور) در قسمت تکمیل وظیفه‌ی کنترل کیفی و شناسایی کلیه عیوب پارچه هنگام عبور از آن را بر عهده دارد. در دستگاه خشک کن پارچه‌ها به صورت کاملاً ریلکس و بدون هیچ‌گونه کشش با اورفید مناسب عبور داده شده و هنگام خروج خشک و لمینت می‌شوند. دستگاه تیغ مخصول پارچه‌های حوله‌ای و مخمل، مجهز به تیغ راست گرد و چپ گرد بوده و با حداقل ریزش پارچه فرآیند تکمیل این پارچه‌ها را به اتمام می‌رساند.